Camping i spływy kajakowe w okolicach Warszawy

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Moto Przystań to baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Puszczy Kampinoskiej na Zachodnim Mazowszu, zaledwie 60 km od Warszawy. Stąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ kajakowy Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę. Nasza przystań kajakowa, camping i pole namiotowe, plaża nad rzeką i plac zabaw dla dzieci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

poznaj camping Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

Z biegiem Bzury, przez pola

Na powitanie śpiewał nam kulczyk. Naszą wycieczkę po pełnych ptaków polach nad Bzurą zakończyliśmy natomiast przy kuźni dzięcioła.
(więcej…)

Posprzątaliśmy Bzurę

Na sobotę 2 kwietnia Stowarzyszenie „Nad Bzurą” zaplanowało akcję „Czysta Bzura”. Jednak plany te zbiegły się z planami zimy, która postanowiła nagle wrócić (wszak kwiecień-plecień), skrywając skrzętnie śmieci pod śniegiem. Na szczęście wróciła tylko na chwilę.
(więcej…)

Kamperowe topienie Marzanny

Tłoczno było w Moto Przystani w ostatni weekend marca. W dniach 25-27.03 odbyło się zorganizowane przez miłośników karawaningu Topienie Marzanny na Mazowszu.
(więcej…)

Domki na wynajem

Spływy kajakowe:

Pogoda nad Bzurą:

Współpracujemy:

z-wawy-na-weekend