Spływy kajakowe to początek przygody!

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Moto Przystań to baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Puszczy Kampinoskiej na Zachodnim Mazowszu, skąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ kajakowy Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę. Nasza przystań kajakowa, camping i pole namiotowe, plaża nad rzeką i plac zabaw dla dzieci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

poznaj Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

Wielkanocna Kartka od Moto Przystani

Drodzy kajakarze, kempingowicze, rowerzyści, turyści i goście Moto Przystani. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przesyłamy Wam niniejszym życzenia – czego tylko sobie zapragniecie (w ramach rozsądku oczywiście) na nadchodzące dni. (więcej…)

Spływ wiosną – dlaczego warto wsiadać na kajak już w marcu?

A więc wiosna! Z dniem dzisiejszym wszystkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy. Całe nasze życie publiczne i prywatne przestawiamy na specjalne tory. Weszliśmy w okres wiosny. Wysiłek całego narodu musi iść w jednym kierunku. Wszyscy jesteśmy kajakarzami!

Mamy nadzieję, że nie uraziliśmy nikogo powyższą parafrazą pamiętnych słów Stefana Starzyńskiego ale dla wszystkich spragnionych aktywnego wypoczynku po długiej zimie, a zwłaszcza dla naszej załogi, dzień 21 marca jest symboliczną datą, którą rozpoczynamy umownie kolejny sezon. Sprzęt kajakowy powoli przygotowywany jest do działania (na szczęście nie trzeba robić przeglądu silnika, stanu zawieszenia i poziomu oleju). Swoją drogą, nasza flota zresztą w tym roku znów odmłodnieje o czym na pewno zawiadomimy. (więcej…)

Świąteczne Życzenia od Moto Przystani

Ciepłych* i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia** oraz aktywnego, pełnego przygód i pozytywnych doznań Nowego Roku wszystkim naszym sympatykom, gościom, przyjaciołom życzy zespół Moto Przystani. Ponieważ kończy się nam rok 2016 mamy okazję do podsumowania ostatnich 12 miesięcy. (więcej…)

Spływy kajakowe:

Pogoda nad Bzurą:

Kalendarium imprez:

  • 2-3.09.2017:
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2017

Współpracujemy:

z-wawy-na-weekend