Całoroczna baza turystyczna w okolicach Warszawy

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać, a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Zapraszamy wiosną, latem, jesienią i zimą - Moto Przystań to całoroczna baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego na Zachodnim Mazowszu, zaledwie 60 km od Warszawy. Stąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę, a w chłodniejsze wieczory rozgrzać w SPA pod rozgwieżdżonym niebem. Nasza przystań kajakowa, camping i pole namiotowe, domki, plaża nad rzeką, plac zabaw dla dzieci oraz sauna i jacuzzi są do Twojej dyspozycji przez cały rok. Zapraszamy!

poznaj camping Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

Skrajem Puszczy Kampinoskiej

W niedzielne przedpołudnie wybraliśmy się do przyprószonego śniegiem Kampinoskiego Parku Narodowego, na połączony z obserwacjami ptaków spacer ścieżką dydaktyczną „Skrajem Puszczy”.
(więcej…)

Jesienny spływ u progu zimy

Złota polska jesień jakby czekała na nasz Kajakowo-SUPowy spływ Bzurą na trasie Kompina – Sochaczew i tuż przed datą wydarzenia postanowiła nas opuścić… Jak na drugą połowę listopada było całkiem mroźno. Ale słonecznie.
(więcej…)

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2022 zakończony

Sobotni poranek przywitał uczestników spływu burzą i silnym deszczem. Potem było już tylko lepiej. Piękna pogoda, rywalizacja i rekreacja na przepięknej trasie, moc atrakcji, świetna zabawa przy muzyce na żywo i cenne nagrody. Tak można w skrócie podsumować dwudniowy VI Ogólnopolski Spływ Kajakowy im. Jana Ścigockiego Bzura 2022.
(więcej…)

Domki na wynajem

Spływy kajakowe:

Pogoda nad Bzurą:

Współpracujemy:

z-wawy-na-weekend