Spływy kajakowe to początek przygody!

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Moto Przystań to baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Puszczy Kampinoskiej na Zachodnim Mazowszu, skąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ kajakowy Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę. Nasza przystań kajakowa, camping i pole namiotowe, plaża nad rzeką i plac zabaw dla dzieci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

poznaj Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

regaty kajakowe dla dzieci

Rodzinnie nad Bzurą po raz drugi

W upalną sobotę 2 lipca po raz drugi na Moto Przystani gościliśmy na Rodzinnym Pikniku nad Bzurą. Od godziny 14:00 do 19:00 nad rzeką (i w rzece) cały czas działo się mnóstwo rzeczy (a do wody w taki gorąc ciągnęło bez wyjątku wszystkich). (więcej…)

rodzinny piknik nad rzeką Bzurą

II Rodzinny Piknik nad Bzurą – program

Nie zwalniamy tempa – po Nocy Świętojańskiej już w najbliższą sobotę 2 lipca 2016, na Moto Przystani odbędzie się kolejna impreza. Tym razem, po raz drugi, zapraszamy na Rodzinny Piknik nad Bzurą.
Jak przebiegała zeszłoroczna impreza możecie przeczytać tutaj. W tym roku postaraliśmy się o kilka nowych punktów w programie. (więcej…)

noc kupały

Noc Kupały, Noc Świętojańska, Noc Zabawy

To była niezwykły wieczór – po upalnym dniu pełnym wrażeń i emocji, w Plecewicach, nad brzegiem Bzury do późnej nocy świętowaliśmy awans do ćwierć.. ee, oczywiście świętowaliśmy Noc Kupały czy też jak kto woli – Noc Świętojańską ;) Tego wieczoru na przystani pogasły światła, zapłonęły ogniska i rozbrzmiała folkowa, etniczna i tradycyjna muzyka. (więcej…)

Spływy kajakowe:

Pogoda nad Bzurą:

Kalendarium imprez:

Współpracujemy:

z-wawy-na-weekend
katalog stron Katalog Linuxiarzy