Camping i spływy kajakowe w okolicach Warszawy

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Moto Przystań to baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Puszczy Kampinoskiej na Zachodnim Mazowszu, zaledwie 60km od Warszawy. Stąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ kajakowy Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę. Nasza przystań kajakowa, camping i pole namiotowe, plaża nad rzeką i plac zabaw dla dzieci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

poznaj camping Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

Saunowanie na Przystani

Saunowanie na Przystani

Moto Przystań to nie tylko kajaki i chociaż czekamy z utęsknieniem na rozpoczęcie tego cieplejszego, kajakowego sezonu mamy dla Was coś nowego :)

Nasza mobilna sauna zaprasza spragnionych ciepła i wytchnienia na świeżym powietrzu, w kameralnym gronie. Przypomnijmy, iż regularne korzystanie z sauny (minimum raz w tygodniu a najlepiej trzy:)) ma dobroczynny wpływ na organizm.
Saunowanie między innymi wzmacnia odporność człowieka a co za tym idzie zmniejsza do minimum możliwości infekcji (w tym spowodowanej koronawirusem). Sauna usytuowana jest w pobliżu rzeki, w której można się skutecznie ochłodzić po saunowej sesji. Jeśli nie możecie pojawić się na Przystani możemy z naszą sauną przyjechać do Was.

Oczywiście można też zorganizować ognisko lub pospacerować wzdłuż rzeki ;)

Zainteresowani? Piszcie i dzwońcie do nas.

 

Morsowanie w Moto Przystani

Morsowanie w Moto Przystani. Pomimo zbyt wysokiej jak dla morsów temperatury w pierwszy dzień nowego 2021 roku kilku z nich zawitało w Moto Przystani. Tym samym staliśmy się kolejnym, atrakcyjnym miejscem dla osób kochających tego typu aktywność. Mamy nadzieję, iż morsy na stałe wpiszą się w zimowy krajobraz Moto Przystani. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 12.00.

Domki na wynajem już na Moto Przystani!

Po wielu perypetiach i nieprzespanych nocach z radością informujemy, że nasza baza nad Bzurą wzbogaciła się o dwa drewniane, w pełni wyposażone domki na wynajem. (więcej…)

Domki na wynajem

Spływy kajakowe:

Pogoda nad Bzurą:

Imprezy cyklliczne:

  • Sprzątanie Bzury
  • Majówka
  • Sobótki nad Bzurą
  • Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2017
  • Koncerty z muzyką na żywo

Współpracujemy:

z-wawy-na-weekend