Camping i spływy kajakowe w okolicach Warszawy

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Moto Przystań to baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Puszczy Kampinoskiej na Zachodnim Mazowszu, zaledwie 60km od Warszawy. Stąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ kajakowy Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę. Nasza przystań kajakowa, camping i pole namiotowe, plaża nad rzeką i plac zabaw dla dzieci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

poznaj camping Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

Domki na wynajem już na Moto Przystani!

Po wielu perypetiach i nieprzespanych nocach z radością informujemy, że nasza baza nad Bzurą wzbogaciła się o dwa drewniane, w pełni wyposażone domki na wynajem. (więcej…)

Szczodrych Świąt ;)

22 grudnia, a więc dziś, światło zwycięża nad ciemnością a dzień staje się dłuższy, pod nakryciami stołu będziemy układać siano lub słomę, odbędzie się kolędowanie, zwierzęta przemówią ludzkim głosem a dzieci dostaną drobne upominki. Gdzie w powyższym zdaniu tkwi haczyk? Pewnie w tych skromnych upominkach, bo dzieci dziś dostają pod choinkę quady, drony albo pakiety inwestycyjne. Też. Ale nie to. Cały ten początkowy opis to obraz słowiańskich Szczodrych Godów. Dziś mało kto o tym pamięta – ale przecież są i wśród nas potomkowie rodzimej wiary – im więc, zarówno jak wyznawcom wiary „przeważającej” ;) pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia udanych świąt oraz wszelakiej pomyślności w nadchodzącym, 2019 roku.

Załoga Motoprzystani

Pies na kajak? Czy czworonogi lubią spływy kajakowe?

A więc marzy Ci się spływ kajakowy: czas jest, miejsce wybrane, pogoda wyśmienita, obsada gotowa i tylko pozostaje jeden, jedyny problem. Ten, który spod stołu patrzy na Ciebie wielkimi, okrągłymi oczami, w których wyczytać można zawsze to samo, gdy pakujesz się do wyjścia: „nie zostawiaj mnie…” Pies. Pies na kajaku? Czy to się uda? Czy będzie mu się podobać? Ponieważ nikt nie wytłumaczy tego lepiej – oddajmy głos (głos!) samemu zainteresowanemu. Psu. (więcej…)

Spływy kajakowe:

Pogoda nad Bzurą:

Kalendarium imprez:

 • 24.06.2017:
  Sobótki nad Bzurą
 • 15.07.2017:
  III Rodzinny Piknik nad Bzurą
 • 13.08.2017:
  Spływ fanów zespołu Cisza Jak Ta
 • 2-3.09.2017:
  Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2017

Współpracujemy:

z-wawy-na-weekend