Spływy kajakowe to początek przygody!

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Moto Przystań to baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Puszczy Kampinoskiej na Zachodnim Mazowszu, skąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ kajakowy Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę. Nasza przystań kajakowa, camping i pole namiotowe, plaża nad rzeką i plac zabaw dla dzieci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

poznaj Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

rodzinny2016

Rodzinny Spływ Kajakowy 2016

Pod koniec wakacji organizujemy dwie duże imprezy – oprócz zapowiadanego wcześniej pierwszego, Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Bzurą, jak co roku zapraszamy na naszą cykliczną imprezę, czyli Rodzinny Spływ Kajakowy. Wycieczka rzeką Bzurą oraz „piknik” na naszym kempingu to propozycja dla wszystkich, którzy w gronie mniej lub bardziej rodzinnym ;) chcą zakończyć wakacyjny sezon. (więcej…)

ogólnopolski spływ kajakowy bzura 2016

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2016

Wrzesień rozpoczniemy mocnym akcentem. Wspólnie ze stowarzyszeniem Nad Bzurą organizujemy pierwszy ogólnopolski spływ kajakowy Bzurą. Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim promocję naszej pięknej rzeki w kraju – choć konkurencje w regionie ma wielką, mamy nadzieję pokazać, iż w pełni zasługuje na miano jeśli nie królowej (no bo w końcu ta Wisła;) to chociaż Królewny rzek Mazowsza ;) (więcej…)

regaty kajakowe dla dzieci

Rodzinnie nad Bzurą po raz drugi

W upalną sobotę 2 lipca po raz drugi na Moto Przystani gościliśmy na Rodzinnym Pikniku nad Bzurą. Od godziny 14:00 do 19:00 nad rzeką (i w rzece) cały czas działo się mnóstwo rzeczy (a do wody w taki gorąc ciągnęło bez wyjątku wszystkich). (więcej…)

Spływy kajakowe:

Pogoda nad Bzurą:

Współpracujemy:

z-wawy-na-weekend
katalog stron Katalog Linuxiarzy